Závodní skupina Fitness Centra Báry a Hanky Šulcové

V současné době je závodní skupina Fitness Centra Báry a Hanky Šulcové nejprestižnějším závodním oddílem v ČR.

8-10 let

11-13 let

14-16 let

17 a více let

Jak šel čas...

  • 1998Vysíláme na závodní plochu první závodnice

  • 2002Přivážíme první zlatou medaili z Mistrovství Evropy

  • 2005První zlatá medaile z Mistrovství světa putuje do FCBHŠ

  • 2007FCBHŠ se stává tzv. Skokanem roku

    v prestižní anketě Top Ten, kterou vyhlašuje Český svaz aerobiku, Fisaf.cz.
  • 2008-201710x po sobě jsme 1. v TOP TEN!

    Od roku 2008, po celých dlouhých 10 let v řadě je FCBHŠ oficiálně nejúspěšnějším klubem v ČR a je největším střediskem pro výchovu talentů ve sportovním aerobiku a fitness týmech.

Naše úspěchy

Sportovní úspěchy v roce 2022

I. výkonnostní třída

Kategorie ADULT (věk 18-xx let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Viktorka Prokopová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • 1. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 1. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 1. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Johy Vodičková, Verča Vítková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • 4. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 4. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 2. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.

Kategorie YOUTH (věk 15-17 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Niki Ullrichová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • 1. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 2. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.

Sportovní aerobik - trio
Složení: Niki Ullrichová, Viki Čedíková, Anet Bedrnová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • 1. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5., ocenění Excelent
  • 1. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Kladno, 19. - 20. 3.

Sportovní aerobik - trio
Složení: Viki Hejlová, Johy Cibulová, Linda Žánová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková a trenéři FCBHŠ
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • 3. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 3. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Viki Hejlová, Johy Vodičková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • 1. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5., ocenění Excelent
  • 1. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 1. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Viki Čedíková, Anet Bedrnová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.

Složení: Niki Ullrichová, Viki Čedíková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.

Složení: Johy Cibulová, Linda Žánová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.

Kategorie JUNIOR (věk 13-14 let, fitness věk 14-16 let)

Sportovní aerobik - trio
Složení: Tess Pinkavová, Inu Ullrichová, Deniska Makovská, Jolana Šlégrová (pro MS)
Trenér: Denisa Baraníková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • 1. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Kladno, 19. - 20. 3.

Sportovní aerobik - trio
Složení: Tess Pinkavová, Inu Ullrichová, Mia Konvičková
Trenér: Denisa Baraníková
  • 1. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 1. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Inu Ullrichová, Deniska Makovská
Trenér: Denisa Baraníková
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno

Fitness Aerobic Grande Team - Day and Night
Složení: Verča Šmídová, Vali Kovaříková, Naty Capůrková, Isabel Šroubková, Niki Šmídová, Klárka Vávrová, Johy Cibulová
Trenér: Ing. Bětka Budinská, Kristýna Krajíčková, Eliška Tipplová, Pavlína Hlaváčová
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • 1. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 1. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 1. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.

Fitness Aerobic Grande Team - Little demons
Složení: Elli Břichnáčová, Agátka Hesová, Adélka Hesová, Evička Kynclová, Barča Holanová, Lenička Svobodová, Anetka Vomáčková
Trenér: Kristýna Krajíčková, Pavlína Hlaváčová, Denisa Baraníková, Eliška Tipplová
  • 4. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • 4. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 4. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 4. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.

Kategorie CADET (věk 11-12 let, fitness 11-13 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Mia Konvičková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Denisa Baraníková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • 1. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 2. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 2. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Kladno, 19. - 20. 3.

Fitness Aerobic Grande Team - STOP
Složení: Barča Fořtová, Eliška Kadlečková, Lucinka Kafková, Simonka Merenusová, Josefínka Němcová, Natálka Pipasová, Linda Vaňková
Trenér: Kristýna Krajíčková, Pavlína Hlaváčová, Eliška Tipplová
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2022, 2. - 4. 11., Ostrava, Česká republika
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Brno 2022, 1. - 2. 10.
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2022 Fisaf Brusel BELGIE, 4. - 5. 6.
  • celkově 2. místo ligy Žij pohybem, Praha, 11. 6.
  • 2. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 1. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 1. místo Ligový závod Žij pohybem, Praha, 23. 4.
  • 2. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.

Dětská kategorie (věk 8 -10 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Agátka Veselá
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková a trenéři FCBHŠ
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 3. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Brno, 1. - 2. 10.
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 1. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 1. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 1. místo II. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 23. 4.
  • 4. místo I. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 2. 4.
  • 3. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.

Maty Boháčová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 7. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Brno, 1. - 2. 10.
  • 5. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 5. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 4. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 2. místo II. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 23. 4.
  • 4. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.
  • 5. místo I. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 2. 4.
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Kladno, 19. - 20. 3.

Tonička Němcová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 6. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 6. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Brno, 1. - 2. 10.
  • 6. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 6. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 6. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 3. místo II. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 23. 4.
  • 7. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.
  • 3. místo I. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 2. 4.
  • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Kladno, 19. - 20. 3.

Sportovní aerobik - trio
Složení: Agátka Veselá, Matylda Boháčová, Anetka Hübnerová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 1. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Brno, 1. - 2. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 1. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 1. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 1. místo II. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 23. 4.
  • 2. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.
  • 2. místo I. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 2. 4.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Agátka Veselá, Matylda Boháčová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Kladno, 19. - 20. 3.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Tonička Němcová, Sofinka Glaserová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 1. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Brno, 1. - 2. 10.
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 1. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 2. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 1. místo II. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 23. 4.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Lucinka Ptáčková, Vaneska Heřmanová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 5. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 2. místo II. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 23. 4.
  • 5. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.
  • 2. místo I. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 2. 4.

Sportovní aerobik - trio
Složení: Lucinka Ptáčková, Vaneska Heřmanová, Terezka Andrushkiv
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková a trenéři FCBHŠ
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 3. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Brno, 1. - 2. 10.
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 4. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 4. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.

Fitness Aerobic Grande Team - Pusinky
Složení: Terezka Andrushkiv, Sofinka Duch, Sofinka Glaserová, Vaneska Heřmanová, Anetka Hübnerová, Lucinka Ptáčková, Klára Vrbová
Trenér: Ing. Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Eliška Tipplová, Denisa Baraníková, Kristýna Krajíčková
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf, 15. - 16. 10., Kladno
  • 2. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Brno, 1. - 2. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Železný Brod, 17. 9.
  • 1. místo - vítěz ligy, Finálový závod Žij pohybem, Praha, 11. 6.
  • 1. místo 3. nominační závod, Světlá nad Sázavou, 14. - 15. 5.
  • 1. místo 2. nominační závod, Praha - Řepy, 30. 4. - 1. 5.
  • 1. místo II. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 23. 4.
  • 1. místo I. Ligový závod Žij pohybem, Praha, 2. 4.
  • 1. místo 1. nominační závod, Louny, 9. - 10. 4.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Kladno, 19. - 20. 3.

II. výkonnostní třída

Kategorie CADET (věk 11-12 let)

Sportovní aerobik - duo
složení: Sofinka Duch, Klárka Vrbová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Denda Baraníková
  • 3. místo Fisaf Aerobic České Budějovice, 22. 10.
  • 4. místo Fisaf Aerobic Louny, 8. - 9. 10.
  • 5. místo Fisaf Aerobic Plzeň, 25. 9.

Kategorie JUNIOR (věk 13-14 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Anetka Vomáčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Denda Baraníková
  • 1. místo Fisaf Aerobic České Budějovice, 22. 10.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Louny, 8. - 9. 10.
  • 2. místo Fisaf Aerobic Plzeň, 25. 9.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Ostrava, 7. - 8. 5.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Otrokovice, 23. - 24. 4.
  • 2. místo Fisaf Aerobic Poděbrady, 26. - 27. 3.

Sportovní aerobik - duo
složení: Anetka Vomáčková, Nikolka Vodrážková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Denda Baraníková
  • 1. místo Fisaf Aerobic České Budějovice, 22. 10.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Louny, 8. - 9. 10.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Plzeň, 25. 9.

III. výkonnostní třída

Kategorie JUNIOR (věk 13-14 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Natálka Jordáková
Trenér: Hanka Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic České Budějovice, 22. 10.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Louny, 8. - 9. 10.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Plzeň, 25. 9.
  • 4. místo Fisaf Aerobic Ostrava, 7. - 8. 5.
  • 2. místo Fisaf Aerobic Otrokovice, 23. - 24. 4.
  • 2. místo Fisaf Aerobic Poděbrady, 26. - 27. 3.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Natálka Jordáková, Terezka Tomášková
Trenér: Hanka Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic České Budějovice, 22. 10.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Louny, 8. - 9. 10.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Plzeň, 25. 9.
  • 3. místo Fisaf Aerobic Ostrava, 7. - 8. 5.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Otrokovice, 23. - 24. 4.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Poděbrady, 26. - 27. 3.

Kategorie CADET (věk 11-12 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Terezka Tomášková
Trenér: Hanka Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic Poděbrady, 26. - 27. 3.

Kategorie YOUTH (věk 15-17 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Kačka Hosnedlová
Trenér: Hanka Šulcová
  • 9. místo Fisaf Aerobic Ostrava, 7. - 8. 5.

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Anna Macáková
Trenér: Denisa Baraníková
  • 2. místo Fisaf Aerobic České Budějovice, 22. 10.
  • 2. místo Fisaf Aerobic Louny, 8. - 9. 10.

Fitness Aerobic Grande Team - Midnight
Složení: Anetka Froňková, Kačka Hosnedlová, Adélka Krčková, Lillianka Mykytynová, Ellenka Pivoňková, Terezka Tomášková, Deniska Vašková
Trenér: Hanka Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic České Budějovice, 22. 10.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Louny, 8. - 9. 10.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Plzeň, 25. 9.
  • 1. místo - celkově 6. místo, Finálový závod Žij pohybem, Praha, 11. 6.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Ostrava, 7. - 8. 5.
  • 1. místo Fisaf Aerobic Otrokovice, 23. - 24. 4.
  • 3. místo Fisaf Aerobic Poděbrady, 26. - 27. 3.

SAMC, ČSH, ČMP, ATS


Sportovní aerobik - duo (2. KATEGORIE 7,51-10,50 LET)
Složení: Kačenka Šmejkalová, Nelinka Vasileva
Trenér: Hanka Šulcová
  • 4. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Praha, 22. 10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Louny, 7.10.
  • 3. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Železný Brod, 25.9.
  • 6. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Světlá nad Sázavou, 13. 5.

Sportovní aerobik - duo (3. KATEGORIE 10,51-13.50 LET)
Složení: Alinka Chumakova, Nikolka Kourková
Trenér: Hanka Šulcová
  • 3. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Světlá nad Sázavou, 11. 6.
  • 3. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Světlá nad Sázavou, 13. 5.

Sportovní aerobik - trio (3. KATEGORIE 10,51-13.50 LET)
Složení: Alinka Chumakova, Nikolka Kourková, Terezka Vodrážková
Trenér: Hanka Šulcová
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Praha, 22. 10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Louny, 7.10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Železný Brod, 25.9.

Sportovní aerobik - jednotlivci (11-13 LET)
Složení: Nikolka Kourková
Trenér: Hanka Šulcová
  • 2. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Praha, 22. 10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Louny, 7.10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Železný Brod, 25.9.

Sportovní úspěchy v roce 2021 - zisk titulu KLUB ROKU

I. výkonnostní třída

Kategorie dospělí (věk 17-xx let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Viktorka Prokopová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA ON-LINE, Fisaf International, 12. 12.
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 2. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 2. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Fitness Aerobic Grande Team - Money
Složení: Dáda Kamešová, Agi Nováková, Terka Karbanová, Denda Baraníková, Verča Vítková, Terka Strejčková, Verča Šmídová
Trenér: Ing. Bětka Budinská
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA ON-LINE, Fisaf International, 12. 12.
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 2. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 1. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Johy Vodičková, Verča Vítková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Niki Ullrichová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA ON-LINE, Fisaf International, 12. 12.
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY ve sportovním aerobiku, Agen - Francie, 28. 11.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 1. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 1. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.
  • 1. místo Fisaf Opening Brno, 27. 6.

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Viki Hejlová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 6. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 6. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.
  • 8. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.
  • 4. místo Fisaf Opening Brno, 27. 6.

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Johy Cibulová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 5. místo Fisaf Opening Brno, 27. 6.

Sportovní aerobik - trio
Složení: Niki Ullrichová, Viki Čedíková, Johy Vodičková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA ON-LINE, Fisaf International, 12. 12.
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY ve sportovním aerobiku, Agen - Francie, 28. 11.
  • 1. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 1. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Niki Ullrichová, Johy Vodičková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Niki Ullrichová, Viki Čedíková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 1. místo Fisaf Opening Brno, 27. 6.

Sportovní aerobik - trio Rain
Složení: Viki Hejlová, Kája Dvořáková, Terezka Pinkavová
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA ON-LINE, Fisaf International, 12. 12.
  • 3. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 2. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Sportovní aerobik - trio Rain
Složení: Viki Hejlová, Kája Dvořáková, Johy Cibulová
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY ve sportovním aerobiku, Agen - Francie, 28. 11.

Sportovní aerobik - duo Rain
Složení: Viki Hejlová, Kája Dvořáková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.

Sportovní aerobik - trio Švédsko
Složení: Johy Cibulová, Linda Žánová, Maruška Dzúrová
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 5. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 5. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Aerobic performance - Ladies and gentlemen
Složení: Isabel Šroubková, Vali Kovaříková, Denda Kottová, Naty Capůrková, Niki Truhlářová
Trenér: Brenton Andreoli, Ing. Bětka Budinská
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 4. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 3. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.
  • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Fitness Aerobic Grande Team - Demons
Složení: Viki Čedíková, Johy Cibulová, Adélka Manďáková, Niki Truhlářová, Verča Šmídová, Neli Schagererová, Julča Hošková
Trenér: Ing. Bětka Budinská
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA ON-LINE, Fisaf International, 12. 12.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 2. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 2. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.

Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

Sportovní aerobik - duo
Složení: Inu Ullrichová, Deniska Makovská
Trenér: Denisa Baraníková, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.
  • 1. místo Fisaf Opening Brno, 27. 6.

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Složení: Inu Ullrichová
Trenér: Denisa Baraníková, Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 6. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.

Fitness Aerobic Grande Team - Lenny vs. Lenny
Složení: Nikolka Šmídová, Inuška Ullrichová, Deniska Makovská, Kája Dvořáková, Linda Vaňková, Klárka Vávrová, Lucka Kafková
Trenér: Ing. Bětka Budinská
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 2. místo Žij pohybem Praha, 23. 10.
  • 2. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Fitness Aerobic Grande Team - Addams family
Složení: Adélka Hesová, Agátka Hesová, Eliška Kadlečková, Barča Fořtová, Elli Břichnáčová, Evička Kynclová, Barča Holanová, Lenka Svobodová
Trenér: Eliška Tipplová
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA ON-LINE, Fisaf International, 12. 12.
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 3. místo Žij pohybem Praha, 23. 10.
  • 4. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 2. místo 1. nominační závod MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS Praha, 2. - 3. 10.
  • 5. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Aerobic performance - Rebelky
Složení: Josefínka Němcová, Natálka Pipasová, Barča Fořtová, Sofinka Duch, Simonka Merenusová
Trenér: Eliška Tipplová
  • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 5. místo 2. nominační závod, Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Dětská kategorie (věk 8 -10 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Agátka Veselá
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 1. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Praha, 2. - 3. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.
  • 1. místo Fisaf Opening Brno, 27. 6.

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Složení: Tonička Němcová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.

Sportovní aerobik - duo
Složení: Tonička Němcová, Matylda Boháčová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 1. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Praha, 2. - 3. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Sportovní aerobik - trio
Složení: Tonička Němcová, Matylda Boháčová, Agátka Veselá
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 1. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Praha, 2. - 3. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

Fitness Aerobic Grande Team - Pusinky
Složení: Anetka Hübnerová, Sofinka Glaserová, Vaneska Heřmanová, Terezka Andrushkiv, Klárka Vrbová, Julinka Podhajská a Lucinka Ptáčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup České Budějovice, 30. - 31. 10.
  • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Ostrava, 16. - 17. 10.
  • 2. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE O POHÁR JITKY POLÁŠKOVÉ PRO KATEGORII 8-10 LET Praha, 2. - 3. 10.
  • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 25. - 26. 9.

II. a III. výkonnostní třída

Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Mia Konvičková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo 3. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Pardubice, 6. - 7. 11.
  • 1. místo 3. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Louny, 9. - 10. 10.

Sportovní aerobik - jednotlivkyně
Anetka Vomáčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 6. místo 2. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Pardubice, 6. - 7. 11.

SAMC, ČSH, ČMP, ATS

ATS 3. KATEGORIE 10,51-13,50 let

Nemocnice na kraji města
Složení: Terezka Tomášková, Kačka Hosnedlová, Natálka Jordáková, Lillianka Mykytynová, Barča Bártová, Denda Vašková, Ellenka Pivoňková, Anetka Froňková, Amálka Tylichová, Cheslavka Drahun, Adélka Krčková, Charlottka Jánská, Emička Podhajská
Trenér: Hanka Šulcová
  • 1. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE ČESKOMORAVSKÉHO POHÁRU Praha, 23. - 24. 10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Semily, 26. 9.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Poděbrady, 12. 9.

ČMP Sportovní aerobic týmy 3. kategorie 10,51-13,5 let

Složení: Natálka Jordáková, Terezka Tomášková
Trenér: Hanka Šulcová
  • 1. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE ČESKOMORAVSKÉHO POHÁRU Praha, 23. - 24. 10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Semily, 26. 9.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Poděbrady, 12. 9.

ČMP Sportovní aerobic jednotlivci 3. kategorie 11-13 let

Natálka Jordáková
Trenér: Hanka Šulcová
  • 2. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE ČESKOMORAVSKÉHO POHÁRU Praha, 23. - 24. 10.
  • 3. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Semily, 26. 9.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Poděbrady, 12. 9.

  • Terezka Tomášková
    Trenér: Hanka Šulcová
  • 1. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE ČESKOMORAVSKÉHO POHÁRU Praha, 23. - 24. 10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Semily, 26. 9.
  • 2. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Poděbrady, 12. 9.

  • ČMP Sportovní aerobic jednotlivci 3. kategorie 14-16 let

    Kačka Hosnedlová
    Trenér: Hanka Šulcová
  • 1. místo REPUBLIKOVÉ FINÁLE ČESKOMORAVSKÉHO POHÁRU Praha, 23. - 24. 10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Semily, 26. 9.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Poděbrady, 12. 9.

  • Sportovní úspěchy v roce 2020 - zisk titulu KLUB ROKU

    I. výkonnostní třída

    Kategorie dospělí (věk 17-xx let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Viktorka Prokopová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Niki Ullrichová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Niki Ullrichová, Viki Čedíková, Johy Vodičková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Sportovní aerobik - duo
    Složení: Verča Vítková, Johy Vodičková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

    Sportovní aerobik - duo
    Složení: Inu Ullrichová, Deniska Makovská
    Trenér: Denisa Baraníková, Mgr. Bára Ptáčková
    • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Sportovní aerobik - trio Rain
    Složení: Viki Hejlová, Kája Dvořáková, Terezka Pinkavová
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Sportovní aerobik - trio Švédsko
    Složení: Johy Cibulová, Linda Žánová, Maruška Dzúrová
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 6. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Fitness Aerobic Grande Team - Lenny vs. Lenny
    Složení: Nikolka Šmídová, Inuška Ullrichová, Deniska Makovská, Kája Dvořáková, Johanka Cibulová, Klárka Vávrová, Lucinka Kafková
    Trenér: Ing. Bětka Budinská
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Fitness Aerobic Grande Team - Addams family
    Složení: Ellenka Břichnáčová, Adélka Hesová, Agátka Hesová, Barunka Holanová, Evička Kynclová, Eliška Kadlečková a Lenka Svobodová
    Trenér: Eliška Tipplová
    • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 4. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Dětská kategorie (věk 8 -10 let)

    Sportovní aerobik - duo
    Složení: Tonička Němcová, Agátka Veselá
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Tonička Němcová, Agátka Veselá a Matylda Boháčová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.

    Fitness Aerobic Grande Team - Rebelky
    Složení: Pepi Němcová, Naty Pipasová, Linda Vaňková, Sofinka Duch, Simonka Merenusová, Matylda Boháčová a Barunka Fořtová
    Trenér: Eliška Tipplová
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    Fitness Aerobic Grande Team - Pusinky
    Složení: Anetka Hübnerová, Sofinka Glaserová, Vaneska Heřmanová, Terezka Andrushkiv, Klárka Vrbová, Julinka Podhajská a Lucinka Ptáčková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 6. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Kladno, 3. - 4. 10.
    • 6. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic Cup Plzeň, 26. - 27. 9.

    SAMC, ČSH, ČMP, ATS

    ATS 3. KATEGORIE 10,51-13,50 let

    Nemocnice na kraji města
    Složení: Emička Podhajská, Adélka Krčková, Deniska Vašková, Amálka Tylichová, Natálka Jordáková, Lillianka Mykytynová, Terezka Tomášková, Cheslavka Drahun, Anetka Froňková, Ellenka Pivoňková, Charlottka Janská, Kačenka Hosnedlová, Barunka Bártová
    Trenér: Hanka Šulcová
    • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Louny, 9. 10.
    • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Semily, 4. 10.
    • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Železný Brod, 26. 9.
    • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Poděbrady, 13. 9.

    ČMP Sportovní aerobic týmy 2. kategorie 7,51-10,50 let

    Složení: Natálka Jordáková, Terezka Tomášková
    Trenér: Hanka Šulcová
    • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Louny, 9. 10.
    • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Semily, 4. 10.
    • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Železný Brod, 26. 9.
    • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Poděbrady, 13. 9.

    ČMP Sportovní aerobic jednotlivci 2. kategorie 8-10 let

    Terezka Tomášková
    Trenér: Hanka Šulcová
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Louny, 9. 10.
  • 3. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Semily, 4. 10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Železný Brod, 26. 9.

  • ČMP Sportovní aerobic jednotlivci 3. kategorie 11-13 let

    Natálka Jordáková
    Trenér: Hanka Šulcová
  • 4. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Louny, 9. 10.
  • 2. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Semily, 4. 10.
  • 3. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Železný Brod, 26. 9.

  • ČMP Sportovní aerobic jednotlivci 4. kategorie 14-16 let

    Kačka Hosnedlová
    Trenér: Hanka Šulcová
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Louny, 9. 10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Semily, 4. 10.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Železný Brod, 26. 9.
  • 1. místo Závody SAMC, ČSH, ČMP, ATS Poděbrady, 13. 9.

  • Sportovní úspěchy v roce 2019 - zisk titulu KLUB ROKU

    I. výkonnostní třída

    Kategorie dospělí (věk 17-xx let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Viktorka Prokopová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 Fisaf, 30.5. - 1. 6., Krakow, Polsko
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 2. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Marika Podlucká
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 6. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 6. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 6. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 6. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 6. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno

    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Viktorka Prokopová, Andrejka Švihálková, Brenton Andreoli
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 Fisaf, 30.5. - 1. 6., Krakow, Polsko
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 1. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno

    Fitness Aerobic Grande Team
    Složení: Denda Baraníková, Terka Karbanová, Agátka Nováková, Dáda Kamešová, Verunka Vítková, Marika Podlucká, Kačka Smíšková
    Trenér: Ing. Bětka Budinská, Mgr. Renáta Michalovská
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 6. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 Fisaf, 30.5. - 1. 6., Krakow, Polsko
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 1. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha

    Fitness Aerobic Preformance Team
    Složení týmu: Jája Opršalová, Verunka Brnková, Kája Bouzková, Eliška Tipplová, Danča Chlebnová
    Trenér: Ing. Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 Fisaf, 30.5. - 1. 6., Krakow, Polsko
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 1. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha

    Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Johanka Vodičková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 4. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 3. místo Swiss Open 2019 Fisaf, 7. – 8. 4., Pffaffikon, Švýcarsko
    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Verunka Vítková, Johanka Vodičková, Viktorka Čedíková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 Fisaf, 30.5. - 1. 6., Krakow, Polsko
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 2. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha
    Fitness Aerobic Grande team
    Složení: Kristýna Krajíčková, Adéla Manďáková, Nela Šnajdová, Nikol Truhlářová, Nela Haasová, Klára Machová, Nela Schagererová, Verča Šmídová
    Trenér: Ing. Bětka Budinská, Brenton Andreoli
    • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 Fisaf, 30.5. - 1. 6., Krakow, Polsko
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 2. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno

    Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Niki Ullrichová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 Fisaf, 30.5. - 1. 6., Krakow, Polsko
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 1. místo 1. nominační závod Fisaf, 3. - 14. 4., Brno
    • 1. místo Swiss Open 2019 Fisaf, 7. – 8. 4., Pffaffikon, Švýcarsko
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha

    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Niki Ullrichová, Luci Kinclová, Anet Bedrnová
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr, Bára Ptáčková
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 Fisaf, 30.5. - 1. 6., Krakow, Polsko
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 1. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha
    Sportovní aerobik - duo
    Složení: Kája Dvořáková, Tess Pinkavová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 Fisaf, 30.5. - 1. 6., Krakow, Polsko
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 2. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha
    Fitness Aerobic Grande Team - tým Scotland
    Složení: Isabel Šroubková, Vali Kovaříková, Deni Kottová, Viki Čedíková, Naty Capůrková, Andy Šimáčková, Kája Dvořáková
    Trenér: Ing. Bětka Budinská, Brenton Andreoli
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 2. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2019 Fisaf, 30.5. - 1. 6., Krakow, Polsko
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 1. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha
    Fitness Aerobic Grande Team - tým Freedom Složení: Jůja Hošková, Nela Schagererová, Niki Šmídová, Barča Bártů, Klárka Vávrová, Johy Cibulová, Kristý Linková
    Trenér: Ing. Bětka Budinská, Andrea Kinzlová
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2019, 10. - 12. 10., Leiden, Nizozemí
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 3. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha

    Dětská kategorie (věk 8-10 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Inuška Ullrichová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 5. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 3. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 2. místo Swiss Open 2019 Fisaf, 7. – 8.4., Pffaffikon, Švýcarsko
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha

    Sportovní aerobik - duo
    Inuška Ullrichová, Pepi Němcová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    Fitness Aerobic Grande Team – HOUSEWIVES CONTINUES…
    Složení: Inka Ullrichová, Pepi Němcová, Lucinka Kafková, Eliška Kadlečková, Natálka Pipasová, Linduška Vaňková, Barunka Fořtová
    Trenér: Andrea Kinzlová, Mgr. Bára Ptáčková, Eliška Tipplová
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9. 11, České Budějovice
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2019, 5.10. - 6.10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída Fisaf Aerobic & Fitness Cup, 28.9. - 29. 9., Plzeň
    • 1. místo a VÍTĚZ LIGY Žij Pohybem, 9.6., Praha
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf, 18. - 19. 5., Louny
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf, 4. - 5. 5., Otrokovice
    • 1. místo 1. nominační závod Fisaf, 13. - 14. 4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24. 3., Praha
    Sportovní úspěchy v roce 2018 - 2. místo v soutěži KLUB ROKU

    I. výkonnostní třída

    Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Viktorka Prokopová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2018, 15. - 19. 10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018, 5. - 7. 10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 22. - 23. 9., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2018, 24. - 26. 5., Karlovy Vary
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24. 3., Kladno

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Marika Podlucká
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 4. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 3. 11, České Budějovice
    • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018, 5. - 7. 10., Praha
    • 6. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 5. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 5. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    Sportovní aerobik - duo
    Složení: Verunka Vítková, Johanka Vodičková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2018, 15. - 19. 10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2018, 24. - 26. 5., Karlovy Vary
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24. 3., Kladno
    Fitness Aerobic team - tým I.
    Složení: Denda Baraníková, Terka Karbanová, Agátka Nováková, Míša Novotná, Kačka Sekerová, Dáda Kamešová
    Trenér: Ing. Bětka Budinská, Mgr. Renáta Michalovská, Andrea Kinzlová
    • 1. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 3. 11, České Budějovice
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2018, 15. - 19. 10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018, 5. - 7. 10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 22. - 23. 9., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2018, 24. - 26. 5., Karlovy Vary
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24. 3., Kladno
    Fitness Aerobic Team - tým II.
    Složení týmu: Kristýnka Krajíčková, Adélka Manďáková, Verunka Vítková, Lucka Brousková, Klárka Kulhánková, Neli Šnajdrová, Bára Jančíková
    Trenér: Ing. Bětka Budinská, Mgr. Renáta Michalovská, Andrea Kinzlová
    • 2. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 3. 11, České Budějovice
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2018, 15. - 19. 10., Leiden, Nizozemí
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018, 5. - 7. 10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 22. - 23. 9., Praha
    • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2018, 24. - 26. 5., Karlovy Vary
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24. 3., Kladno

    Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Niki Ullrichová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 3. 11, České Budějovice
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2018, 15. - 19. 10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018, 5. - 7. 10., Praha
    • 2. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 22. - 23. 9., Praha
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2018, 24. - 26. 5., Karlovy Vary
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Kája Dvořáková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 12. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 12. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 9. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    • 8. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24. 3., Kladno
    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Niki Ullrichová, Viki Čedíková, Johy Vodičková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2018, 15. - 19. 10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018 (pouze duo), 5. - 7. 10., Praha
    • 1. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 22. - 23. 9., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2018, 24. - 26. 5., Karlovy Vary
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    Fitness Aerobic Team - tým I.
    Složení: Niki Truhlářová, Isabel Šroubková, Vali Kovaříková, Deni Kottová, Viki Čedíková, Neli Haasová, Klárka Machová
    Trenér: Ing. Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Andrea Kinzlová, Eliška Tipplová
    • 2. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 3. 11, České Budějovice
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2018, 15. - 19. 10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018, 5. - 7. 10., Praha
    • 2. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 22. - 23. 9., Praha
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2018, 24. - 26. 5., Karlovy Vary
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    Fitness Aerobic Team - tým II.
    Složení: Naty Capůrková, Andy Šimáčková, Veru Šmídová, Pavlí Pojkarová, Jůja Hošková, Míša Maříková, Kája Dvořáková
    Trenér: Ing. Bětka Budinská, Andrea Kinzlová, Eliška Tipplová
    • 3. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 3. 11, České Budějovice
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2018, 15. - 19. 10., Leiden, Nizozemí
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018, 5. - 7. 10., Praha
    • 3. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 22. - 23. 9., Praha
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2018, 24. - 26. 5., Karlovy Vary
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24. 3., Kladno

    Dětská kategorie (věk 8-10 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Inuška Ullrichová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 4. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 3. 11, České Budějovice
    • 7. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018, 5. - 7. 10., Praha
    • 7. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 22. - 23. 9., Praha
    • 7. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 7. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 7. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    • 9. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24. 3., Kladno
    Fitness Aerobic Team - NOT JUST A HOUSEWIVES
    Složení: Niki Šmídová, Klárka Vávrová, Barunka Bártů, Inka Ullrichová, Pepi Němcová, Anička Kronbauerová, Lucinka Kafková, Eliška Kadlečková
    Trenér: Soňa Fefková, Veru Brnková
    • 2. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 3. 11, České Budějovice
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018, 5. - 7. 10., Praha
    • 2. místo 1. výkonnostní třída FISAF, 22. - 23. 9., Praha
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13. 5., Semily
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29. 4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8. 4., Louny
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24. 3., Kladno
    Sportovní úspěchy v roce 2017 - zisk titulu KLUB ROKU

    I. výkonnostní třída

    Seniorská kategorie (věk 17 a více let)

    Fitness Aerobic Team
    Složení týmu: Verunka Brnková, Kája Bouzková, Jája Opršalová, Adélka Provazníková, Eliška Tipplová, Kačka Smíšková, Danča Klapálková, Kája Molíková
    Trenér: Bětka Budinská, Renáta Michalovská
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno
    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Kačka Sekerová, Kačka Smíšková, Eliška Fajfrlíková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny

    Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Viktorka Prokopová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno
    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Dáda Kamešová, Klárka Viplerová, Barča Netušilová
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    Fitness Aerobic team - tým I. - TOO SEXY
    Složení: Lucinka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Viplerová, Dáda Kamešová, Šarlot Jančová, Barunka Netušilová, Eliška Krajíčková, Kačka Sekerová
    Trenér: Bětka Budinská, Renáta Michalovská
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno
    Fitness Aerobic Team - tým II. - TEAM RAIN
    Složení týmu: Denda Baraníková, Terka Karbanová, Barunka Jančíková Dianka Procházková, Agátka Nováková, Barunka Svobodová, Míša Novotná
    Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny

    Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Nikolka Ullrichová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 4. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Viktorka Čedíková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 5. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 5. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno
    Sportovní aerobik - trio I.
    Složení: Johanka Vodičková, Verunka Vítková, Kristýnka Krajíčková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno
    Sportovní aerobik - trio II.
    Složení: Nikolka Ullrichová, Viktorka Čedíková, Nikolka Selicharová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno
    Sportovní aerobik - trio III.
    Složení: Niki Truhlářová, Nela Haasová, Isabel Šroubková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 8. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 7. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    Fitness Aerobic Team - tým I. - JUNGLE
    Složení: Kristýnka Krajíčková, Adélka Manďáková, Verunka Vítková, Lucka Brousková, Klárka Kulhánková, Neli Šnajdrová, Barunka Kratochvílová, Nikolka Truhlářová, Isabel Šroubková
    Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno
    Fitness Aerobic Team - tým II. - ŠVÉDSKO
    Složení: Natálka Capůrková, Valinka Kovaříková, Andrejka Šimáčková, Deniska Kottová Neli Haasová, Klárka Machová, Verunka Šmídová, Pavlínka Pojkarová, Jůja Hošková
    Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno

    Dětská kategorie (věk 8-10 let)

    Fitness Aerobic Team - MOVIES
    Niki Šmídová, Kája Dvořáková, Klárka Vávrová, Barunka Bártů, Natálka Quittnerová, Terezka Pinkavová, Míša Maříková
    Trenér: Bětka Budinská, Anna Ondrejková
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno
    Sportovní aerobik - trio
    Niki Šmídová, Kája Dvořáková, Klárka Vávrová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Soňa Fefková
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
    • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny

    II. výkonnostní třída

    Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let
    Inuška Ullrichová, Anička Kronbauerová, Pepina Němcová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Soňa Fefková
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15.10., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1.10., Louny
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28.5., Brno
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.4., Praha
    Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně
    Terezka Pinkavová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 7. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15.10., Praha
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1.10., Louny
    • 13. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28.5., Brno
    Sportovní úspěchy v roce 2016 - zisk titulu KLUB ROKU

    I. výkonnostní třída

    Seniorská kategorie (věk 17 a více let)

    Fitness Aerobic Team - OFFSPRING TEAM
    Složení týmu: Verunka Brnková, Kája Bouzková, Ellen Činková, Jája Opršalová, Adélka Provazníková, Eliška Tipplová, Lucka Štědrová, Danča Chlebnová
    Trenér: Bětka Budinská, Renáta Michalovská
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Adéla Zankelová, Kačka Smíšková, Eliška Fajfrlíková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

    Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Viktorka Prokopová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Kačka Sekerová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 6. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 5. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 5. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Dáda Kamešová, Klárka Viplerová, Barča Netušilová
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Fitness Aerobic team - tým I. - GIRL´S POWER
    Složení: Lucinka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Viplerová, Sonička Fefková, Anička Činková, Barunka Netušilová, Eliška Krajíčková, Kačka Sekerová
    Trenér: Bětka Budinská, Renáta Michalovská
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Fitness Aerobic Team - tým II. - TEAM ZORRO
    Složení týmu: Denda Baraníková, Kristinka Komárková, Šarlot Jančová, Dianka Procházková, Agátka Nováková, Barunka Svobodová, Míša Novotná, Dáda Kamešová
    Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 5. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Fitness aerobic team - tým III. - SEVEN ROSES
    Složení: Kája Molíková, Monča Křemenová, Nikča Lhotáková, Kája Šimečková, Niki Koudelková, Terka Samková, Terka Karbanová
    Trenér: Laura Vassileva
    • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 6. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 6. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 8. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno

    Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Kristýnka Krajíčková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Viktorka Čedíková, Verunka Vítková, Kristýnka Krajíčková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Sportovní aerobik - trio II.
    Složení: Niki Truhlářová, Klárka Machová, Isabel Šroubková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 6. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    Fitness Aerobic Team - tým I. - REBELKY
    Složení: Anička Mrňavá, Adélka Manďáková, Barča Jančíková, Verunka Vítková, Klárka Kulhánková, Neli Šnajdrová, Barunka Kratochvílová, Denda Sladovníková
    Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Fitness Aerobic Team - tým II. - KANAĎANKY
    Složení: Anetka Bednářová, Lucka Brousková, Adélka Kalousová, Niki Procházková, Neli Haasová, Niki Truhlářová, Isabelka Šroubková, Klárka Machová
    Trenér: Bětka Budinská, Renata Michalovská, Anička Ondrejková
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Fitness aerobic team - tým III. - ARGENTINA
    Složení: Johanka Vodičková, Verunka Šmídová, Julinka Hošková, Pavlínka Pojkarová, Nikolka Němečková, Pavlínka Gregorová, Maruška Chocholoušová, Betty Manďáková
    Trenér: Sabina Vassileva
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 6. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 6. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 7. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 7. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

    Dětská kategorie (věk 8-10 let)

    Sportovní aerobik - trio
    Niki Ullrichová, Niki Selicharová, Deniska Kottová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.
    Nikolka Ullrichová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.
    Nicolka Selicharová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    Fitness Aerobic Team - LADY GAGA
    Složení: Valinka Kovaříková, Andrejka Šimáčková, Deniska Kottová, Viktorka Čedíková, Adélka Kronbauerová, Nikolka Vostřáková, Natálka Quittnerová, Natálka Capůrková
    Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

    II. výkonnostní třída

    Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let - ČTYŘKA
    Andrejka Šimáčková, Valinka Kovaříková, Nikolka Vostřáková, Natálka Quittnerová
    Trenér: Verunka Brnková, Kája Bouzková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24.-25.9., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8.5., Zlín
    • 6. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.-24.5., Praha
    Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně
    Klárka Vávrová
    Trenér: Anička Ondrejková
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12.-13.11., Mladá Boleslav
    • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29.-30.10., Ostrava
    • 11. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24.-25.9., Praha
    • 14. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
    • 9. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8.5., Zlín
    • 15. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.-24.5., Praha
    Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně
    Leonka Vańková
    Trenér: Anička Ondrejková
    • 16. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
    • 11. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8.5., Zlín
    • 16. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.-24.5., Praha
    Sportovní aerobik - 11 - 13 let - jednotlivkyně
    Johanka Vodičková
    Trenér: Anička Ondrejková
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24.-25.9., Praha
    • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8.5., Zlín
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.-24.5., Praha

    III. výkonnostní třída

    Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně
    Terezka Pinkavová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24.-25.9., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8.5., Zlín
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.-24.5., Praha
    Sportovní aerobik - 8 - 10 let - tým
    Nikolka Šmídová, Karolínka Dvořáková, Míša Maříková
    Trenér: Anička Ondrejková, Mgr. Bára Ptáčková
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24.-25.9., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
    Sportovní úspěchy v roce 2015 - zisk titulu KLUB ROKU

    I. výkonnostní třída

    Seniorská kategorie (věk 17 a více let)

    Fitness Aerobic Team - GOOD LUCK TEAM
    Složení týmu: Verunka Brnková, Kája Bouzková, Terezka Berounská, Ellen Činková, Jája Opršalová, Adélka Provazníková, Kačka Smíšková, Eliška Tipplová
    Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

    Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

    Sportovní aerobik - trio I. - SA K-A-T
    Složení: Adélka Zankelová, Terezka Uhlová, Kája Michková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno
    Sportovní aerobik - trio II. - SA L-A-K
    Složení: Lucka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Kalendová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně
    Kačka Sekerová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
    • 8. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    Fitness Aerobic team - tým I. - ADDAMS FAMILY
    Složení: Lucinka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Kalendová, Sonička Fefková, Anička Činková, Barunka Netušilová, Eliška Krajíčková, Kačka Sekerová
    Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno
    Fitness Aerobic Team - tým II. - TEAM FRANCIE Složení týmu: Adélka Šnajdrová, Eva Kratochvílová, Míša Kopečná, Kačka Hadravová, Kristýna Vachtová, Venda Leignerová, Kristýna Pácalová, Anička Kacafírková, Bára Janáková, Klárka Viplerová
    Trenér: Renata Myjavcová
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

    Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.
    Viktorka Prokopová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
    • 1. místo Letní Olympiáda dětí a mládeže, 16.6., Plzeň
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 1. místo Nominační závod na LOMD, 25.4., Praha
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.
    Maruška Brousilová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    Sportovní aerobik - trio - ARMY TEAM
    Složení: Lucinka Brousková, Dáda Kamešová, Barča Netušilová
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno
    Fitness Aerobic team - tým I. - ROZTLESKÁVAČKY - CHEERLEADERS TEAM
    Složení: Deniska Baraníková, Deniska Sladovníková, Kristinka Komárková, Šarlot Jančová, Dianka Procházková, Agátka Nováková, Barunka Svobodová, Míša Novotná, Dáda Kamešová
    Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
    • 1. místo Finále Žij Pohybem - VÍTĚZ LIGY, 13.6., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno
    Fitness Aerobic Team - tým II. - ŠPANĚLKY
    Složení: Anička Mrňavá, Adélka Manďáková, Barča Jančíková, Verunka Vítková, Klárka Kulhánková, Nikolka Procházková, Nelinka Šnajdrová, Barunka Kratochvílová
    Trenér: Anička Ondrejková, Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
    • 5. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

    Dětská kategorie (věk 8-10 let)

    Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let I. - HVĚZDIČKY
    Adélka Kalousová, Isabelka Šroubková, Klárka Machová
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno
    Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let II. - SRDÍČKA
    Nikolka Truhlářová, Kája Rousková, Nelinka Haasová
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno
    Fitness Aerobic Team - POLICAJTKY Složení: Anetka Bednářová, Natálka Capůrková, Adélka Kalousová, Kristýnka Krajíčková, Nelinka Haasová, Nikolka Truhlářová, Isabelka Šroubková, Klárka Machová
    Trenér: Anička Ondrejková, Renata Myjavcová
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
    • 1. místo Finále Žij Pohybem - VÍTĚZ LIGY, 13.6., Praha
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

    II. výkonnostní třída

    Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let - LVÍČATA
    Nikol Ullrichová, Nicol Selicharová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 17.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11.10., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 26.9., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava
    Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně
    Nikolka Ullrichová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 17.10., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11.10., Louny
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 26.9., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava
    Fitness aerobic team - 8-10 let - MUSIC
    Složení: Johanka Vodičková, Verunka Šmídová, Julinka Hošková, Pavlínka Pojkarová, Nikolka Němečková, Pavlínka Gregorová, Maruška Chocholoušová, Betty Manďáková
    Trenér: Sabina Vassileva
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 17.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11.10., Louny
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 26.9., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava
    Sportovní aerobik - týmy 11 - 13 let
    Asya Budaeva, Terezka Karbanová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let
    Kristýnka Krajíčková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 17.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let
    Asya Budaeva
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
    Sportovní aerobik - týmy 14 - 16 let
    Klárka Viplerová, Anička Činková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11.10., Louny
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 26.9., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
    Fitness aerobic team - 14-16 let - NO LIMIT
    Složení: Kája Molíková, Nikolka Lásková, Monča Křemenová, Nikča Lhotáková, Kája Šimečková, Lucka Štědrová, Terka Samková
    Trenér: Laura Vassileva
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 17.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11.10., Louny
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 26.9., Praha
    • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava

    III. výkonnostní třída

    Sportovní aerobik - tým 8 - 10 let - KÁMOŠKY
    Deniska Kottová, Adélka Kronbauerová, Andrejka Šimáčková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1.11., České Budějovice
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.10., Louny
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 19.9., Semily
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 25. - 26.4., Zlín
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 14. - 15.3., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 21.2., Ostrava
    Sportovní aerobik - tým 8 - 10 let - N+N
    Natálka Quittnerová, Nikolka Vostřáková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 8. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.10., Louny
    • 9. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 19.9., Semily
    • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 16. - 17.5., Varnsdorf
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 25. - 26.4., Zlín
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 14. - 15.3., Praha
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 21.2., Ostrava
    Sportovní aerobik - tým 8 - 10 let - TYGŘÍCI
    Johanka Vodičková, Klárka Říhová, Valinka Kovaříková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Veronika Kolářová
    • 6. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.10., Louny
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 19.9., Semily
    • 9. místo Fisaf Aerobic Cup, 16. - 17.5., Varnsdorf
    • 6. místo Fisaf Aerobic Cup, 25. - 26.4., Zlín
    • 8. místo Fisaf Aerobic Cup, 14. - 15.3., Praha
    • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 21.2., Ostrava
    Sportovní aerobik - tým 8 - 10 let - KOŤATA
    Leonka Vaňková, Klárka Vávrová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Veronika Kolářová
    • 11. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.10., Louny
    • 7. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 19.9., Semily
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 16. - 17.5., Varnsdorf
    • 7. místo Fisaf Aerobic Cup, 25. - 26.4., Zlín
    Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně
    Viktorka Čedíková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
    • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.10., Louny
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 19.9., Semily
    • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 16. - 17.5., Varnsdorf
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 25. - 26.4., Zlín
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 14. - 15.3., Praha
    • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 21.2., Ostrava
    Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně
    Deniska Kottová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 16. - 17.5., Varnsdorf
    Sportovní úspěchy v roce 2014 - zisk titulu KLUB ROKU

    I. výkonnostní třída

    Seniorská kategorie (věk 17 a více let)

    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Kačka Smíšková, Denisa Herodesová, Míša Holubcová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská, Brenton Andreoli, Radka a Tereza Cihlářovy
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Fitness Aerobic Team
    Složení: Kačka Smíšková, Kačka Palková, Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Zuzka Bláhová, Kristýna Hudačková, Eliška Tipplová, Kačka Ondrejková
    Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 2. místo Žij Pohybem, 5.4., Praha
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

    Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

    Sportovní aerobik - trio - SA K-A-T
    Složení: Adélka Zankelová, Terezka Uhlová, Kája Michková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
    • 3. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 4. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Fitness Aerobic Team - tým I. - JUNGLE TEAM
    Složení týmu: Verunka Brnková, Kája Bouzková, Terezka Berounská, Ellen Činková, Kája Michková, Barunka Komárková, Jája Opršalová, Adélka Provazníková
    Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, MISTRYNĚ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Fitness Aerobic Team - tým II. - Fitness Five - JAMES BOND TEAM
    Složení týmu: Verunka Brnková, Kája Bouzková, Terezka Berounská, Ellen Činková, Jája Opršalová
    Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    Fitness Aerobic Team - tým III. - MOVE TEAM
    Složení týmu: Adélka Šnajdrová, Eva Kratochvílová, Jolča Zachová, Míša Kopečná, Kačka Hadravová, Kristýna Vachtová, Venda Leignerová, Kristýna Pácalová, Anička Kacafírková, Bára Janáková
    Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Laura Vassileva
    • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 2. místo Žij Pohybem, FINÁLE LIGY, 8.6., Praha
    • 1. místo Žij Pohybem, 18.5., Praha
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 5. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 3. místo Žij Pohybem, 5.4., Praha
    • 5. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    • 2. místo Žij Pohybem, 15.3., Praha
    Fitness Aerobic Team - tým IV. - Fitness Five - MOVE TEAM
    Složení týmu: Adélka Šnajdrová, Eva Kratochvílová, Kristýna Vachtová, Anička Kacafírková, Kristýna Pácalová
    Trenér: Bětka Budinská, Laura Vassileva
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod

    Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.
    Kačenka Sekerová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, MISTRYNĚ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.
    Viktorka Prokopová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 3. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Sportovní aerobik - trio I. - SA L-A-K
    Složení: Lucinka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Kalendová, Dáda Kamešová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 2. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, MISTRYNĚ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Sportovní aerobik - trio II. - SA LIMIT
    Složení: Lucinka Brousková, Maruška Brousilová, Dáda Kamešová, Kristýnka Jurášková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Fitness Aerobic team - tým I. - MOTORKÁŘKY - HARLEY GIRLS
    Složení: Lucinka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Kalendová, Dáda Kamešová, Sonička Fefková, Anička Činková, Barunka Netušilová, Eliška Krajíčková, Kačka Sekerová
    Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, MISTRYNĚ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 1. místo Žij Pohybem, VÍTĚZOVÉ FINÁLE LIGY, 8.6., Praha
    • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 1. místo Žij Pohybem, Liga A, 18.5., Praha
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 1. místo Žij Pohybem, Liga A, 5.4., Praha
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Fitness Aerobic team - tým II. - CHARLIE´S ANGELS
    Složení: Deniska Baraníková, Deniska Sladovníková, Barunka Jančíková, Kristinka Komárková, Šarlot Jančová, Dianka Procházková, Agátka Nováková, Barunka Svobodová, Míša Novotná
    Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Anička Ondrejková
    • 3. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 4. místo Žij Pohybem, FINÁLE LIGY, 8.6., Praha
    • 4. místo Žij Pohybem, Liga A, 18.5., Praha
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 3. místo Žij Pohybem, Liga A, 5.4., Praha
    • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Fitness Aerobic Team - tým III. - Fitness Five - MEXICO TEAM
    Složení týmu: Deniska Baraníková, Kristinka Komárková, Šarlot Jančová, Dianka Procházková, Agátka Nováková, Míša Novotná
    Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
    • 2. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod

    Dětská kategorie (věk 8-10 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.
    Verunka Vítková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 5. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 7. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.
    Kristýnka Krajíčková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Sportovní aerobik - trio - LADIES
    Složení: Kristýnka Krajíčková, Verunka Vítková, Nikolka Truhlářová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
    • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
    Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let - BERUŠKY
    Adélka Kalousová, Isabelka Šroubková, Klárka Machová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Verunka Brnková, Kája Bouzková
    • 4. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    Fitness Aerobic Team - HVĚZDIČKY
    Složení: Anička Mrňavá, Anetka Bednářová, Natálka Capůrková, Adélka Manďáková, Verunka Svobodová, Klárka Kulhánková, Nikolka Procházková, Nelinka Šnajdrová, Barunka Kratochvílová
    Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Markéta Kolářová
    • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
    • 2. místo Žij Pohybem, FINÁLE LIGY, 8.6., Praha
    • 2. místo Žij Pohybem, 18.5., Praha
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
    • 2. místo Žij Pohybem, 5.4., Praha
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

    II. výkonnostní třída

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 14 - 16 let
    Sonička Fefková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 13.9., Praha
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 14 - 16 let
    Anička Činková
    Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 18.10., Praha
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 13.9., Praha
    Sportovní aerobik - týmy 11 - 13 let - SA LIMIT
    Maru Brousilová, Lucinka Brousková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • holčičky po prvním vyhraném závodě ihned přestoupily soutěžit do nejvyšší výkonnostní třídy
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 8.3., Praha
    Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let - BERUŠKY
    Adélka Kalousová, Isabelka Šroubková, Klárka Machová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Hanka Šulcová
    • holčičky na podzim přwstoupily soutěžit do nejvyšší výkonnostní trídy
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 13.9., Praha
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.4., Louny
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 8.3., Praha
    Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let - SLUNÍČKA
    Kája Rousková, Nelinka Haasová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Hanka Šulcová
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 18.10., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 13.9., Praha
    • 6. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.4., Louny
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 8.3., Praha
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let
    Anička Mrňavá
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 7. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
    • 8. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
    Sportovní aerobik - týmy senior - SA BRNKA
    Verunka Brnková, Kája Bouzková, Marťa Černá
    Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová,
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 18.10., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 13.9., Praha
    • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.4., Louny

    III. výkonnostní třída

    Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let - LVÍČATA
    Nikolka Ullrichová, Nikolka Selicharová, Betynka Manďáková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Brenton Andreoli, Veronika Kolářová
    • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 25.4., Louny
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 22.2., Praha
    Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let - jednotlivkyně
    Nikolka Ullrichová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha
    Fitness aerobic team - 8-10 let - SESTRY
    Složení: Barunka Tomková, Johanka Vodičková, Terezka Vysloužilová, Verunka Šmídová, Julinka Hošková, Pavlínka Pojkarová, Kristýnka Pokorná, Maruška Chocholoušová
    Trenér: Hanka Šulcová, Sabina Vassileva
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 25.4., Louny
    • 3. místo Žij Pohybem, 5.4., Praha
    • 2. místo Žij Pohybem, 15.3., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 22.2., Praha
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let
    Klárka Viplerová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Brenton Andreoli
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
    • 11. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let
    Asya Budaeva
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
    Sportovní aerobik - trio 11 - 13 let
    Asya Budaeva, Terezka Karbanová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Brenton Andreoli, Veronika Kolářová
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 14 - 16 let
    Adélka Nováková
    Trenér: Brenton Andreoli
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
    • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
    Fitness aerobic team - 14-16 let - SUPERHEROES
    Složení: Kája Molíková, Nikolka Lásková, Barča Rakušanová, Monča Křemenová, Nikča Lhotáková, Kája Šimečková, Pája Kučerová, Terka Samková
    Trenér: Anička Ondrejková, Hanka Šulcová, Míša Kaprálková
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.4., Louny
    • 1. místo Žij Pohybem, Liga C, 5.4., Praha
    Sportovní úspěchy v roce 2013 - zisk titulu KLUB ROKU

    I. výkonnostní třída

    Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

    Fitness aerobic – tým I.
    Složení: Kateřina Ondrejková, Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Eliška Tipplová, Kristýna Hudáčková, Kristýna Blažková, Zuzana Bláhová, Kateřina Palková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY,TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 1. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL MISTRYŇ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha
    Fitness aerobic – JAMES BOND TEAM
    Složení týmu: Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Karolína Bouzková, Ellen Činková, Tereza Berounská, Martina Černá, Kateřina Smíšková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL MISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 3. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL II. VÍCEMISTRYŇ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha
    Sportovní aerobik - trio
    Složení: Karolína Bouzková, Barbara Komárková, Veronika Brnková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha

    Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.
    Kateřina Sekerová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 4. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 1. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL MISTRYNĚ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.
    Anna Činková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 2. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL VÍCEMISTRYNĚ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let
    Viktorka Prokopová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
    • Viktorka na začátku podzimní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do nejvyšší výkonnostní třídy
    Sportovní aerobik - trio I. - SA L-A-K
    Složení: Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Klára Kalendová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 1. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL MISTRYŇ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha
    Sportovní aerobik - trio II. - SA K-A-T
    Složení: Karolína Michková, Anna Činková, Tereza Uhlová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL MISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • na 1. nominačním závodě kvůli nemoci Terezky bohužel nemohly startovat
    Fitness aerobic – tým I. - GANGNAM STYLE GIRLS
    Složení: Kačka Sekerová, Lucka Vesecká, Andrejka Provazníková, Eliška Krajíčková, Klárka Kalendová, Soňa Fefková, Kája Michková, Adélka Zankelová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL MISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 1. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL MISTRYŇ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
    • 1. místo 1. Ligový závod, LIGA A, Žij Pohybem, 13.4., Praha
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha
    Fitness aerobic – tým II. - SPICE GIRLS TEAM
    Složení: Terka Huláková, Anička Kacafírková, Eva Kratochvílová, Kristýna Pácalová, Terka Uhlová, Venda Leignerová, Adélka Šnajdrová, Barča Janáková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
    • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
    • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
    • 1. místo 3. Ligový závod, LIGA B, Žij Pohybem, 8.6., Praha
    • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 2. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL VÍCEMISTRYŇ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
    • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha

    Dětská kategorie (věk 8-10 let)

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.
    Lucka Brousková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
    • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha
    • 1. místo II. VT, Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.
    Mařenka Brousilová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
    Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let
    Složení: Kristýnka Jurášková, Kristýnka Krajíčková, Verunka Vítková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
    Fitness aerobic - FITNESS SRDÍČKA
    Složení: Anička Mrňavá, Barunka Jančíková, Klárka Kulhánková, Adélka Manďáková, Verča Svobodová, Eliška Holubcová, Barunka Kratochvílová, Nela Šnajdrová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková – Šulcová
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
    • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
    • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
    • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
    • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha

    II. výkonnostní třída

    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let
    Viktorka Prokopová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • Viktorka na začátku podzimní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do nejvyšší výkonnostní třídy
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
    • z důvodu nemoci bohužel na druhých závodech v Semilech startovat nemohla
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno
    Sportovní aerobik - týmy 11 - 13 let
    Složení: Barunka Netušilová, Barunka Svobodová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let
    Lucka Brousková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • Lucinka již přestoupila soutěžit a bojovat do nejvyšší výkonnostní třídy
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let
    Terezka Herrmannová
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno
    Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let
    Složení: Kristýnka Jurášková, Kristýnka Krajíčková, Verunka Vítková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • tento týmeček na začátku podzimní sezóny přestoupil soutěžit a bojovat do nejvyšší výkonnostní třídy a to se jedná o úplně nové, malé závodnice!
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
    • holčičky závodí teprve první sezónu a hned po třetím závodě ve III.VT byly přeřazeny mezi mnohem zkušenější závodnice ve II.VT, kde si vedou hned medailově!
    Fitness aerobic team - kategorie 11 - 13 let - FITNESS MEXIČANKY
    Složení: Deniska Baraníková, Deniska Sladovníková, Dianka Procházková, Barča Netušilová, Šarlotka Jančová, Agátka Nováková, Míša Novotná, Kristinka Komárková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská, Hanka Šulcová
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
    • 1. místo II. Ligový závod, LIGA B, Žij Pohybem, 11.5., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    • 1. místo I. Ligový závod, LIGA B, Žij Pohybem, 13.4., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno
    Fitness aerobic team - kategorie 14 - 16 let - FITNESS NANY
    Složení: Nany Strožíková, Anička Vyšínová, Petra Chmelíková, Adéla Provazníková, Kačka Hadravová, Míša Kopečná, Jolča Zachová, Anet Korbová, Kristýna Vachtová
    Trenér: Hanka Šulcová, Míša Kaprálková
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 17 a více let
    Kačka Smíšková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    Sportovní aerobik - týmy 17 a více let
    Složení: Kačka Smíšková, Jáňa Zahradníčková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
    Sportovní aerobik - týmy 17 a více let
    Složení: Tereza Pechová, Kristýna Drážková
    Trenér: Bětka Budinská
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily

    III. výkonnostní třída

    Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let I.
    Složení: Kristýnka Jurášková, Kristýnka Krajíčková, Verunka Vítková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • tento týmeček již na konci jarní sezóny přestoupil soutěžit a bojovat do vyšší výkonnostní třídy a to se jedná o úplně nové, malé závodnice!
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.3., Kladno
    Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let II.
    Složení: Adélka Kalousová, Anetka Bednářová, Karolína Rousková
    Trenér: Hanka Šulcová, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9.11., České Budějovice
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Praha
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 29.9., Ostrava
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.3., Kladno
    Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let III.
    Složení: Nikolka Procházková, Nelinka Haasová
    Trenér: Hanka Šulcová, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 6. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9.11., České Budějovice
    • 6. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Praha
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 29.9., Ostrava
    • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let IV.
    Složení: Klárka Machová, Isabelka Šroubková, Nikolka Truhlářová
    Trenér: Hanka Šulcová, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9.11., České Budějovice
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 29.9., Ostrava
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
    • 8. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    Sportovní aerobik - duo 6 - 7 let
    Složení: AnneMarie Kotherová, Natálka Capůrková
    Trenér: Hanka Šulcová
    • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9.11., České Budějovice
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Praha
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 29.9., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let
    Kristýnka Jurášková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • Kristýnka již na konci jarní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do vyšší výkonnostní třídy a to se jedná o úplně novou, malou závodnici!
    • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.3., Kladno
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let
    Kristýnka Krajíčková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • Kristýnka již na konci jarní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do vyšší výkonnostní třídy a to se jedná o úplně novou, malou závodnici!
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    • na prvních závodech na Kladně z důvodu nemoci nemohla startovat
    Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let
    Verunka Vítková
    Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
    • Verunka již na konci jarní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do vyšší výkonnostní třídy a to se jedná o úplně novou, malou závodnici!
    • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.3., Kladno
    Fitness aerobic team - kategorie 11 - 13 let - FITNESS ARGENTINA
    Složení: Karolína Molíková, Nikola Lásková, Nikola Lhotáková, Karolína Šimečková, Bára Rakušanová, Monika Křemenová, Tereza Samková, Pavlína Kučerová
    Trenér: Hanka Šulcová, Anna Ondrejková
    • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9.11., České Budějovice
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 29.9., Ostrava
    • 1. místo 3. Ligový závod, LIGA C, Žij Pohybem, 8.6., Praha
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
    • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.3., Kladno
      Sportovní úspěchy v roce 2012 - zisk titulu KLUB ROKU

      I. výkonnostní třída

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Sportovní aerobik - tým
      Složení: Tereza Cihlářová, Radka Cihlářová, Kateřina Brabcová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
      • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      Fitness aerobic
      Složení: Jana Dostálová, Monika Picková, Natálie Poloczková, Markéta Kolářová, Kateřina Peisarová, Tereza Pechová, Míša Kaprálková, Kristýna Drážková, Martina Matějková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
      • 4. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
      • 3. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

      Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

      Fitness aerobic – tým I.
      Složení: Anna Ondrejková, Kateřina Ondrejková, Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Eliška Tipplová, Kristýna Hudáčková, Kristýna Blažková, Zuzana Bláhová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
      • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4., Kladno
      • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      Fitness aerobic – tým II.
      Složení týmu: Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Karolína Bouzková, Ellen Činková, Michaela Málková, Tereza Berounská, Martina Černá
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
      • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
      • 5. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

      Sportovní aerobik - tým I.
      Složení: Karolína Bouzková, Barbara Komárková, Veronika Brnková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

      Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

      Sportovní aerobik - tým I.
      Složení: Soňa Fefková, Karolína Michková, Adéla Zankelová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
      • 2. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      Sportovní aerobik - tým II.
      Složení: Tereza Uhlová, Vendula Leignerová, Kačka Sekerová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
      • 3. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      Sportovní aerobik - tým III.
      Složení: Anna Činková, Klára Kalendová, Andrea Provazníková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
      • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
      • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      Fitness aerobic – tým I.
      Složení: Kateřina Sekerová, Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Eliška Krajíčková, Klára Kalendová, Adéla Šnajdrová, Bára Janáková, Soňa Fefková, Kája Michková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
      • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
      • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      Fitness aerobic – tým II.
      Složení: Tereza Huláková, Anna Kacafírková, Eva Kratochvílová, Zuzana Horáková, Kristýna Pácalová, Anna Strožíková, Anna Vyšínová, Kristýna Vachtová, Petra Chmelíková, Adéla Provazníková, Aneta Korbová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
      • 3. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      Sportovní aerobik - jednotlivkyně
      Anna Činková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 6. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
      • 5. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 4. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 6. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      Sportovní aerobik - jednotlivkyně
      Adéla Zankelová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 4. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 4. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 6. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 23. – 25. 3., Praha
      Sportovní aerobik - jednotlivkyně
      Lucie Vesecká
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 5. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 5. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
      • 5. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 6. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

      Dětská kategorie (věk 8-10 let)

      Sportovní aerobik – tým I.
      Složení: Maru Brousilová, Baru Netušilová, Barča Svobodová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, 16.6., Havlíčkův Brod
      • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      Sportovní aerobik – tým II.
      Složení: Lucka Brousková, Nela Šnajdrová, Tereza Herrmannová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 6. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 4. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 5. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 23. – 25. 3., Praha
      Sportovní aerobik - jednotlivkyně
      Maru Brousilová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 2. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, 16.6., Havlíčkův Brod
      • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 23. – 25. 3., Praha
      Sportovní aerobik - jednotlivkyně
      Baru Netušilová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 7. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, 16.6., Havlíčkův Brod
      • 7. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 7. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 5. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      • 7. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 23. – 25. 3., Praha
      Fitness aerobic
      Složení: Bára Jančíková, Klárka Kulhánková, Dianka Procházková, Šarlotka Jančová, Míša Novotná, Adélka Manďáková, Verča Svobodová, Tinka Komárková, Agátka Nováková, Deniska Baraníková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková – Šulcová, Hanka Šulcová, Lucka Hrdličková
      • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
      • 2. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
      • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
      • 2. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, 16.6., Havlíčkův Brod
      • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
      • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
      • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 23. – 25. 3., Praha

      II. výkonnostní třída

      Sportovní aerobik - tým 11 - 13 let
      Složení: Petra Chmelíková, Adéla Provazníková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 4.11., České Budějovice
      • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 15. - 16. 9., Mladá Boleslav
      • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 18. - 20.5., Semily
      • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 11. – 13.5., Louny
      Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let
      Eliška Krajíčková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 4.11., České Budějovice
      • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 15. - 16. 9., Mladá Boleslav
      • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 18. - 20.5., Semily
      • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 11. – 13.5., Louny
      Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let
      Anetka Korbová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 18. - 20.5., Semily
      • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 11. – 13.5., Louny

      III. výkonnostní třída

      Fitness aerobic team - kategorie 8 - 12 let
      Složení: Karolína Molíková, Nikola Lásková, Nikola Lhotáková, Jolana Zachová, Karolína Šimečková, Denisa Sladovníková, Bára Rakušanová, Monika Křemenová, Tereza Samková
      Trenér: Bětka Budinská, Hanka Šulcová
      • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.11., České Budějovice
      • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 14.10., Praha
      • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.6., Mladá Boleslav
      • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5. – 27.5., Praha
      • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 11.5. – 13.5, Louny
      • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 25.3., Praha
      Sportovní úspěchy v roce 2011 - zisk titulu KLUB ROKU

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Sportovní aerobik - tým
      Složení: Tereza Cihlářová, Radka Cíhlářová, Zuzana Reissová
      Trenér: Hanka Šulcová, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA SENIORŮ, 18. – 22. říjen, Gold Coast - Austrálie
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY SENIORŮ, 21. – 25. červen, Turín - Itálie
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno
      Fitness aerobic
      Složení: Jana Dostálová, Monika Picková, Natálie Poloczková, Markéta Kolářová, Kateřina Peisarová, Bára Chmelařová, Renata Mielniková, Lucie Hrdličková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
      • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA SENIORŮ, 18. – 22. říjen, Gold Coast - Austrálie
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY SENIORŮ, 21. – 25. červen, Turín - Itálie
      • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno

      Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

      Fitness aerobic – tým I.
      Složení: Martina Černá, Martina Švecová, Kateřina Adamovičová, Michaela Kaprálková, Tereza Pechová, Martina Pinkerová, Martina Matějková, Kristýna Seidlová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 3. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno
      Fitness aerobic – tým II.
      Složení týmu: Anna Ondrejková, Kateřina Ondrejková, Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Eliška Tipplová, Tereza Zvolánková, Kristýna Hudáčková, Kristýna Blažková, Zuzana Bláhová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 1. místo Aquila Aerobic Basic Cup 5.11., Praha
      • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 4. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín
      • 5. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 6. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 7. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno

      Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

      Sportovní aerobik - tým I.
      Složení: Soňa Fefková, Karolína Michková, Adéla Zankelová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 1. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno
      Sportovní aerobik - tým II.
      Složení: Tereza Uhlová, Vendula Leignerová, Aneta Korbová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 2. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín
      • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno
      Sportovní aerobik - tým III.
      Složení: Anna Vyšínová, Adéla Provazníková, Petra Chmelíková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 5. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
      • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 6. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 5. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno
      Sportovní aerobik - jednotlivkyně
      Anna Činková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
      • 9. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 7. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín
      • 10. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 5. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno
      Fitness aerobic – tým I.
      Složení: Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Karolína Bouzková, Ellen Činková, Michaela Málková, Tereza Berounská, Soňa Fefková, Karolína Michková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 1. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno
      Fitness aerobic – tým II.
      Složení: Tereza Huláková, Anna Kacafírková, Eva Kratochvílová, Zuzana Horáková, Kristýna Pácalová, Anna Strožíková, Adéla Zankelová, Anna Vyšínová, Kristýna Vachtová
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Hanka Šulcová
      • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
      • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 2. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín
      • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno

      Dětská kategorie (věk 8-10 let)

      Sportovní aerobik – tým I.
      Složení: Anna Činková, Kateřina Sekerová, Eliška Krajíčková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno
      Sportovní aerobik – tým II.
      Složení: Klára Kalendová, Lucie Vesecká, Andrea Provazníková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno
      Fitness aerobic
      Složení: Anna Činková, Kateřina Sekerová, Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Eliška Krajíčková, Klára Kalendová, Adéla Šnajdrová, Bára Janáková
      Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno
      Sportovní úspěchy v roce 2010 - zisk titulu KLUB ROKU

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Sportovní aerobik - tým
      Složení: Tereza Cihlářová, Radka Cíhlářová, Zuzana Reissová
      Trenér: Hanka Šulcová, Bára Šulcová
      • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA SENIORŮ, Eindhoven - Nizozemí
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice
      Fitness aerobic
      Složení: Markéta Kolářová, Martina Kolářová, Kateřina Peisarová, Bára Chmelařová, Renata Mielniková, Lucie Hrdličková, Nikola Čermáková, Tereza Jelínková, Denisa Pozníčková
      Trenér: Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
      • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010, říjen, Eindhoven - Nizozemí
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice

      Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

      Fitness aerobic
      Složení: Kateřina Adamovičová, Natálie Poloczková, Michaela Kaprálková, Tereza Pechová, Martina Pinkerová, Monika Picková, Markéta Šimáčková, Barbora Štulíková, Martina Matějková, Kristýna Seidlová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010, říjen, Eindhoven - Nizozemí
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 2. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice

      Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

      Sportovní aerobik - tým I.
      Složení: Veronika Brnková, Barbara Komárková, Karolína Bouzková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
      • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010, říjen, Eindhoven - Nizozemí
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 1. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice
      Sportovní aerobik - tým II.
      Složení: Tereza Berounská, Ellen Činková, Michaela Málková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 4. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice
      Sportovní aerobik - tým III.
      Složení: Anna Vyšínová, Adéla Provazníková, Petra Chmelíková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness BASIC Cup, listopad, Praha
      • 6. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness BASIC Cup, říjen, Semily
      • 5. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 9. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno
      • 7. místo semifinále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, květen, Brno
      Fitness aerobic – tým I.
      Složení: Tereza Zvolánková, Katka Ondrejková, Anna Ondrejková, Eliška Tipplová, Laura Vassileva, Sabina Vassileva, Martina Švecová, Nicolette Smatanová, Martina Černá
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
      • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010, říjen, Eindhoven - Nizozemí
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 2. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice
      Fitness aerobic – tým II.
      Složení: Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Karolína Bouzková, Lucie Kolínová, Ellen Činková, Michaela Málková, Tereza Berounská
      Trenér: Bára Šulcová
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010, říjen, Eindhoven - Nizozemí
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 3. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice
      Fitness aerobic – tým III.
      Složení: Anna Strožíková, Kristýna Hudáčková, Kristýna Blažková, Kristýna Eliášová, Kristýna Vachtová, Zuzana Bláhová, Bára Měchurová, Tereza Vondrová, Ivana Hronová
      Trenér: Katka Knappová, Hanka Šulcová
      • 8. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
      • 4. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 8. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno
      • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 5. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice

      Dětská kategorie (věk 8-10 let)

      Sportovní aerobik – tým I.
      Složení: Anna Činková, Karolína Michková, Soňa Fefková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 2. místo semifinále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, květen, Brno
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice
      Sportovní aerobik – tým II.
      Složení: Eliška Krajíčková, Barbora Svobodová, Klára Kalendová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 1. místo semifinále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, květen, Brno
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice
      Sportovní aerobik – tým III.
      Složení: Kateřina Sekerová, Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Adéla Zankelová
      Trenér: Bára Šulcová, Bětka Budinská
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 3. místo semifinále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, květen, Brno
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice
      Sportovní aerobik – tým IV.
      Složení: Tereza Uhlová, Adéla Šnajdrová, Vendula Leignerová, Zuzka Horáková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness BASIC Cup, listopad, Praha
      • 7. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness BASIC Cup, říjen, Semily
      • 7. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 7. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      Fitness aerobic - tým I.
      Složení: Anna Činková, Karolína Michková, Soňa Fefková, Kateřina Sekerová, Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Eliška Krajíčková, Barbora Svobodová, Klára Kalendová, Adéla Šnajdrová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod/li>
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice
      Fitness aerobic - tým II.
      Složení: Tereza Huláková, Anna Kacafírková, Eva Kratochvílová, Zuzana Horáková, Lucie Suchomelová, Bára Janáková, Tereza Businská, Aneta Korbová, Kristýna Pácalová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod/li>
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice
      Sportovní úspěchy v roce 2009 - zisk titulu KLUB ROKU

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Sportovní aerobik - tým
      Složení: Tereza Cihlářová, Radka Cíhlářová, Zuzana Reissová
      Trenér: Hanka Šulcová, Bára Šulcová
      • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2009, MARTINIQUE, PROSINEC
      • 1. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, Zlín
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY SENIORŮ 2009 BLANES, ŠPANĚLSKO
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009
      Fitness aerobic
      Složení: Markéta Kolářová, Martina Kolářová, Radka Cihlářová, Tereza Cihlářová, Kateřina Peisarová, Nela Svobodová, Bětka Budinská, Bára Chmelařová, Renata Mielniková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2009, MARTINIQUE, PROSINEC
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, Zlín
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 2. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY SENIORŮ 2009 BLANES, ŠPANĚLSKO
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009

      Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

      Fitness aerobic
      Složení: Tereza Jelínková, Kateřina Adamovičová, Nikola Čermáková, Natálie Poloczková, Lucie Hrdličková, Michaela Kaprálková, Tereza Pechová, Denisa Pozníčková, Martina Pinkerová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, Zlín
      • 2. místo Aerobic Basic Cup, Říjen, Praha
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 2. místo Aquila Aerobic BASIC Cup Praha - květen 2009
      • 2. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009

      Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

      Sportovní aerobic - jednotlivkyně
      Složení: Kristýna Seidlová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 5. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, České Budějovice
      • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 3. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009
      Fitness aerobic – tým I.
      Složení: Tereza Zvolánková, Katka Ondrejková, Anna Ondrejková, Eliška Tipplová, Laura Vassileva, Sabina Vassileva, Martna Matějková, Ivana Hronová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 5. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, České Budějovice
      • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009
      Fitness aerobic – tým II.
      Složení: Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Karolína Bouzková, Majda Kekrtová, Lucie Kolínová, Alexandra Césarová, Martina Černá, Ellen Činková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 1. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, České Budějovice
      • 1. místo Aerobic Basic Cup, Říjen, Praha
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 1. místo Aquila Aerobic BASIC Cup Praha - květen 2009
      • 2. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 2. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009

      Dětská kategorie (věk 8-10 let)

      Sportovní aerobik – tým I.
      Složení: Lucie Vesecká, Eliška Krajíčková, Andrea Provazníková
      Trenér: Bára Šulcová, Hanka Šulcová
      • 1. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, České Budějovice
      • 1. místo Aerobic Basic Cup, Říjen, Praha
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 1. místo Aquila Aerobic BASIC Cup Praha - květen 2009
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009
      Sportovní aerobik – tým II.
      Složení: Anna Činková, Karolína Michková, Soňa Fefková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, České Budějovice
      • 3. místo Aerobic Basic Cup, Říjen, Praha
      • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 3. místo Aquila Aerobic BASIC Cup Praha - květen 2009
      • 4. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 3. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009
      Sportovní aerobik – tým III.
      Složení: Kateřina Sekerová, Barbora Svobodová, Klára Kalendová
      Trenér: Bára Šulcová, Hanka Šulcová
      • 3. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, České Budějovice
      • 2. místo Aerobic Basic Cup, Říjen, Praha
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 2. místo Aquila Aerobic BASIC Cup Praha - květen 2009
      • 3. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 5. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009
      Sportovní aerobik – tým IV.
      Složení: Adéla Provazníková, Veronika Chudá, Petra Chmelíková
      Trenér: Bára Šulcová, Lucka Hrdličková, Tereza Jelínková
      • 5. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, České Budějovice
      • 5. místo Aerobic Basic Cup, Říjen, Praha
      • 8. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 5. místo Aquila Aerobic BASIC Cup Praha - květen 2009
      • 8. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 6. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009
      Sportovní aerobik – tým V.
      Složení: Tereza Berounská, Zuzana Horáková, Adéla Šnajdrová
      Trenér: Bára Šulcová, Bětka Budinská
      • 4. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, České Budějovice
      • 7. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 5. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      Fitness aerobic
      Složení: Tereza Berounská, Anna Vyšínová, Tereza Vondrová, Nicollette Smatanová, Eva Kratochvílová, Adéla Šnajdrová, Zuzana Horáková, Tereza Businská
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup, listopad, České Budějovice
      • 2. místo Aerobic Basic Cup, Říjen, Praha
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009, ŘÍJEN, PRAHA
      • 2. místo Aquila Aerobic BASIC Cup Praha - květen 2009
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav - květen 2009
      • 1. místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup, Kladno - duben 2009
      Sportovní úspěchy v roce 2008 - zisk titulu KLUB ROKU

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Sportovní aerobik - tým
      Složení: Tereza Cihlářová, Radka Cíhlářová, Zuzana Reissová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 4. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Chomutov, říjen 2008
      • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008, Kladno, 17-18.5.2008
      • 4. místo MISTROVSTVÍ ČR 2008, Praha, 12-13.4.2008
      • 4. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008, Brno, 29-30.3.2008

      Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

      Fitness aerobic - tým I.
      Složení: Bětka Budinská, Lucie Hrdličková, Nela Svobodová, Bára Chmelařová, Tereza Jelínková, Nikola Čermáková, Veronika Vysloužilová, Monika Picková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo Mistrovství světa 2008, Dubna - Rusko, 2-7.12.2008
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Chomutov, říjen 2008
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008, Kladno, 17-18.5.2008
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČR 2008, Praha, 12-13.4.2008
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008, Brno, 29-30.3.2008
      Fitness aerobic - tým II.
      Složení: Veronika Pechová, Katka Adamovičová, Adriana Nožičková, Denisa Pozníčková, Míša Rajnová, Martina Chalupníková, Kristýna Dražková, Anna Smejkalová
      Trenér: Jana Schwarzová
      • 5. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 5. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Chomutov, říjen 2008
      • 2. místo Aquila Aerobic and Basic Cup , 31.5.2008, Praha UK Hostivař
      • 6. místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008, Kladno, 17-18.5.2008
      • 8. místo MISTROVSTVÍ ČR 2008, Praha, 12-13.4.2008
      • 8. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008, Brno, 29-30.3.2008
      Sportovní aerobic - tým I.
      Složení: Tereza Jelínková, Nela Svobodová, Nikola Čermáková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 5. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 5. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Chomutov, říjen 2008
      • 2. místo Aquila Aerobic and Basic Cup , 31.5.2008, Praha UK Hostivař
      Sportovní aerobic - tým II.
      Složení: Bětka Budinská, Bára Chmelařová, Veronika Vysloužilová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 3. místo Aquila Aerobic and Basic Cup , 31.5.2008, Praha UK Hostivař

      Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

      Sportovní aerobic - jednotlivkyně
      Složení: Kristýna Seidlová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 3. místo Mistrovství světa 2008, Dubna - Rusko, 2-7.12.2008
      • 1. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Kladno, říjen 2008
      • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008, Kladno, 17-18.5.2008
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČR 2008, Praha, 12-13.4.2008
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008, Brno, 29-30.3.2008
      Fitness aerobic – tým I.
      Složení: Míša Kaprálková, Bára Štulíková, Martina Pinkerová, Martina Černá, Týna Seidlová, Katka Knappová, Martina Matějková, Tereza Pechová
      Trenér: Hanka Šulcová, Bára Šulcová
      • 1 místo Mistrovství světa 2008, Dubna - Rusko, 2-7.12.2008
      • 1. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 1. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Kladno, říjen 2008
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008, Kladno, 17-18.5.2008
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČR 2008, Praha, 12-13.4.2008
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008, Brno, 29-30.3.2008
      Fitness aerobic – tým II.
      Složení: Tereza Pánková, Tereza Zvolánková, Katka Ondrejková, Anna Ondrejková, Eliška Tipplová, Ellen Činková, Laura Vassileva, Sabina Vassileva
      Trenér: Jana Schwarzová, Bára Šulcová
      • 4. místo Mistrovství světa 2008, Dubna - Rusko, 2-7.12.2008
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 3. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Kladno, říjen 2008
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008, Kladno, 17-18.5.2008
      • 3. místo MISTROVSTVÍ ČR 2008, Praha, 12-13.4.2008
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008, Brno, 29-30.3.2008

      Dětská kategorie (věk 8-10 let)

      Sportovní aerobik – tým I.
      Složení: Veronika Brnková, Tereza Berounská, Bára Komárková
      Trenér: Bára Šulcová
      • 1. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Kladno, říjen 2008
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008, Kladno, 17-18.5.2008
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČR 2008, Praha, 12-13.4.2008
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008, Brno, 29-30.3.2008
      Sportovní aerobik – tým II.
      Složení: Zuzana Horáková, Adéla Šnajdrová, Eva Kratochvílová
      Trenér: Bára Šulcová, Veronika Vysloužilová, Bětka Budinská
      • 4. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 5. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Kladno, říjen 2008
      • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008, Kladno, 17-18.5.2008
      • 5. místo MISTROVSTVÍ ČR 2008, Praha, 12-13.4.2008
      • 7. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008, Brno, 29-30.3.2008
      Sportovní aerobik – tým III.
      Složení: Jana Opršalová, Karolína Bouzková, Nicollete Smatanová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 1. místo Aquila Aerobic and Basic Cup , 31.5.2008, Praha UK Hostivař
      Fitness aerobic - tým I.
      Složení: Anna Strožíková, Ivana Hronová, Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Karolína Bouzková, Nicollete Smatanová, Tereza Berounská
      Trenér: Bára Šulcová, Hanka Šulcová
      • 1. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 1. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Kladno, říjen 2008
      • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008, Kladno, 17-18.5.2008
      • 1. místo MISTROVSTVÍ ČR 2008, Praha, 12-13.4.2008
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008, Brno, 29-30.3.2008
      Fitness aerobic - tým II.
      Složení: Tereza Businská, Veronika Kuklová, Magdalena Kekrtová, Lucie Kolínová, Bára Měchurová, Tereza Vondrová, Kristýna Vachtová, Kristýna Eliášová , Saša Césarová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Luhačovice, listopad 2008
      • 2. místo Aquila Aerobic Cup 2008, Kladno, říjen 2008
      • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008, Kladno, 17-18.5.2008
      • 2. místo MISTROVSTVÍ ČR 2008, Praha, 12-13.4.2008
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008, Brno, 29-30.3.2008
      Sportovní úspěchy v roce 2007 - zisk titulu SKOKAN ROKU

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Sportovní aerobik
      Složení: Radka Cihlářová, Tereza Cihlářová, Kateřina Peisarová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 4. místo Nominace na Mistrovství světa, Plzeň, 20.5.
      • 3. místo Aerobic Basic Cup, Praha, 3.6.
      Fitness aerobik
      Složení: Jana Schwarzová, Bára Hlaváčová, Viola Poloučková, Lenka Saidlová, Katka Šonová, Markéta Loušová, Zuzana Scherzlová, Lucie Kolářová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 2. místo Mistrovství světa seniorů - Bělehrad - říjen 2007
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007, Praha, 30.9.2007
      • 1. místo Nominační závod na Mistrovství světa 2007 (říjen - Bělehrad)20.5.2007 Plzeň
      • 1. místo Mistrovství Evropy 9-13. května 2007, Lloret de Mar
      • 1. místo MČR 1.dubna 2007, Kladno

      Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

      Fitness aerobic
      Složení: Bětka Budinská, Lucie Hrdličková, Nela Svobodová, Bára Chmelařová, Tereza Jelínková, Alexandra Milková, Nikola Čermáková, Veronika Vysloužilová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 1. místo Mistrovství světa juniorů - Bělehrad - říjen 2007
      • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007, Praha, 30.9.2007
      • 2. místo Nominační závod na Mistrovství světa 2007 (říjen - Bělehrad) 20.5.2007 Plzeň
      • 2. místo MČR 1.dubna 2007, Kladno


      Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

      Fitness aerobic – tým I.
      Složení: Míša Kaprálková, Bára Štulíková, Nikola Bečanová, Martina Pinkerová, Martina Černá, Týna Seidlová, Monika Picková, Katka Pilcová
      Trenér: Hanka Šulcová, Bára Šulcová
      • 3. místo Mistrovství světa seniorů - Bělehrad - říjen 2007
      • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007, Praha, 30.9.2007
      • 1. místo Nominační závod na Mistrovství světa 2007 (říjen - Bělehrad) 20.5.2007 Plzeň
      • 1. místo Mistrovství Evropy 9-13. května 2007, Lloret de Mar
      • 1. místo MČR 1.dubna 2007, Kladno
      Fitness aerobic – tým II.
      Složení: Adriana Nožičková, Katka Adamovičová, Denisa Pozníčková, Monika Ziková, Katka Knappová, Eva Bečvářová, Martina Matějková, Tereza Pechová
      Trenér: Jana Schwarzová, Bára Šulcová, Hanka Šulcová
      • 5. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007, Praha, 30.9.2007
      • 6. místo Nominační závod na Mistrovství světa 2007 (říjen - Bělehrad) 20.5.2007 Plzeň
      • 5. místo MČR 1.dubna 2007, Kladno

      Dětská kategorie (věk 8-10 let)

      Fitness aerobic - tým I.
      Složení: Anna Ondrejková, Anna Strožíková, Ivana Hronová, Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Ellen Činková, Karolína Bouzková
      Trenér: Bára Šulcová, Hanka Šulcová
      • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007, Praha, 30.9.2007
      • 1. místo Nominační závod na Mistrovství světa 2007 (říjen - Bělehrad) 20.5.2007 Plzeň
      • 2. místo MČR 1.dubna 2007, Kladno
      Fitness aerobic - tým II.
      Složení: Tereza Pánková,Tereza Berounská,Tereza Businská, Tereza Zvolánková, Katka Ondrejková, Nikola Smatanová, Eliška Tipplová
      Trenér: Hanka Šulcová, Jana Swarzová
      • 6. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007, Praha, 30.9.2007
      • 3. místo Aerobic Basic Cup, Praha
      • 7. místo Nominační závod na Mistrovství světa 2007 (říjen - Bělehrad) 20.5.2007 Plzeň
      • 10. místo MČR 1.dubna 2007, Kladno
      Sportovní úspěchy v roce 2006

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Fitness aerobic
      Složení: Karolína Plevová, Martina Kozáková, Renata Zajícová, Jana Schwarzová, Bára Hlaváčová, Linda Literová, Viola Poloučková, Bára Šulcová a náhradnice: Lenka Saidlová, Katka Šonová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 1. místo MČR duben 2006, Kladno , Hala Centrum
      • 1. místo Aquila Fitness Cup květen 2006 Kladno
      • 1. místo Aquila Fitness Cup říjen 2006, Praha, UK Hostivař
      • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2006 říjen ROTTERDAM, HOLANDSKO

      Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

      Fitness aerobic - tým I.
      Složení: Bětka Budinská, Lucie Hrdličková, Nela Svobodová, Bára Chmelařová, Tereza Jelínková, Alexandra Milková, Nikola Čermáková, Veronika Vysloužilová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 2. místo MČR duben 2006, Kladno , Hala Centrum
      • 2. místo Aquila Fitness Cup květen 2006 Kladno
      • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ květen, Kiev – Ukrajina
      • 2. místo Aquila Fitness Cup říjen 2006, Praha, UK Hostivař
      Fitness aerobic - tým II.
      Složení: Lucie Kolářová, Zuzana Scherzlová, Markéta Loušová, Tereza Velhartická, Kateřina Pastuchová, Kateřina Zvolánková, Veronika Pechová
      Trenér: Jana Schwarzová
      • 8. místo MČR duben 2006, Kladno , Hala Centrum
      • 7. místo Aquila Fitness Cup květen 2006 Kladno
      • 2. místo Basic Fitness Cup červen 2006 Praha
      • 4. místo Aquila Fitness Cup říjen 2006, Praha, UK Hostivař

      Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

      Sportovní aerobic - jednotlivkyně
      Složení: Kateřina Pilcová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 19. místo MČR duben 2006, Kladno , Hala Centrum
      • 19. místo Aquila Fitness Cup květen 2006 Kladno
      • 11. místo Aquila Fitness Cup říjen 2006, Praha, UK Hostivař
      Sportovní aerobic - tým
      Složení: Kristýna Seidlová, Monika Picková, Martina Pinkerová
      Trenér: Bára Šulcová
      • 11. místo MČR duben 2006, Kladno , Hala Centrum
      • 9. místo Aquila Fitness Cup květen 2006 Kladno
      • 4. místo Aquila Fitness Cup říjen 2006, Praha, UK Hostivař
      Fitness aerobic
      Složení: Adriana Nožičková, Míša Kaprálková, Bára Štulíková, Katka Adamovičová, Denisa Pozníčková, Monika Ziková, Veronika Hůňová a náhradnice Nikola Bečanová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 6. místo MČR duben 2006, Kladno , Hala Centrum
      • 6. místo Aquila Fitness Cup květen 2006 Kladno
      • 5. místo Aquila Fitness Cup říjen 2006, Praha, UK Hostivař
      Sportovní úspěchy v roce 2005

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Fitness aerobic
      Složení: Karolína Plevová, Martina Kozáková, Renata Zajícová, Markéta Šulcová, Jana Schwarzová, Nikola Kleinová, Anna Farářová, Bára Šulcová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 1. místo MČR 3.4.2005, Praha, Sazka Arena
      • 1. místo Mistrovství světa 3.-8.5. 2005, Belgie – Ghent
      • 1.místo Aquila fitness cup 22.5. 2005, Praha, Královské Vinohrady
      • 1. místo Mistrovství Evropy 11.-20.11. 2005, Rusko - Moskva
      Sportovní aerobic - jednotlivkyně
      Složení: Martina Kozáková
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 4. místo MČR 3.4.2005, Praha, Sazka Arena

      Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

      Fitness aerobic
      Složení: Bětka Budinská, Lucie Hrdličková, Nela Svobodová, Bára Chmelařová, Tereza Jelínková, Kateřina Pilcová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 3. místo MČR 9.4. 2005, Luhačovice
      • 3. místo Aquila fitness cup 22.5. 2005, Praha, Královské Vinohrady
      • 3. místo kvalifikace na MS září, Kladno

      Dětská kategorie (věk 8-10 let)

      Sportovní aerobic
      Složení: Kristýna Seidlová, Kateřina Adamovičová, Martina Pinkerová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 4. místo Aquila fitness cup 22.5. 2005, Praha, Královské Vinohrady
      • 1. místo Basic aerobic cup červen, Praha
      Sportovní úspěchy v roce 2004

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Fitness aerobic
      Složení: Karolína Plevová, Renata Zajícová, Markéta Šulcová, Jana Zábojníková, Nikola Kleinová, Veronika Marešová, Bára Šulcová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 2. místo MČR 4.3. 2004 , Praha , Kongresové centrum
      • 1. místo Phar Service Cup 3.10. 2004 ,Praha , Kongresové centrum
      • 2. místo Mistrovství Evropy 12.-14.11. 2004 , Holandsko , Rotterdam
      Sportovní aerobic - jednotlivkyně
      Složení: Martina Kozáková
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 6. místo Phar Service Cup 17.10. 2004 , Praha , Hostivař
      Sportovní aerobic - tým
      Složení:Karolína Plevová, Nikola Kleinová, Renata Zajícová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 3. místo Phar Service Cup 17.10. 2004 , Praha , Hostivař

      Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

      Sportovní aerobic - páry
      Složení: Bětka Budinská , Jakub Šípal
      Trenér: Hanka Šulcová, Bára Šulcová
      • 1. místo MČR 11.4. 2004 , Kladno
      Sportovní aerobic - jednotlivec
      Složení: Jakub Šípal
      Trenér: Hanka Šulcová, Bára Šulcová
      • 1.místo MČR 11.4. 2004 , Kladno
      Sportovní aerobic - tým
      Složení: Veronika Vysloužilová, Karolína Kleinová, Aneta Kučerová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 7.místo MČR 11.4. 2004 , Kladno
      Fitness aerobic
      Složení: Lucie Hrdličková, Nela Svobodová, Bára Chmelařová, Tereza Jelínková, Kateřina Šípalová, Nikola Čermáková, Lenka Samcová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 6. místo MČR 11.4. 2004 , Kladno
      Sportovní úspěchy v roce 2003

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Fitness aerobic
      Složení: Karolína Plevová , Renata Zajícová , Markéta Šulcová , Martina Kozáková, Jana Zábojníková , Nikola Kleinová , Veronika Marešová , Bára Šulcová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 1. místo MČR 16.4. 2003 , Praha , Kongresové centrum
      • 1. místo Phar Service Cup 5.10. 2003 ,Praha , Kongresové centrum
      • 2. místo Mistrovství Evropy 18.-20.9. 2003 , Maďarsko , Pecs
      • 2. místo Mistrovství světa 6.-8. 11. 2003 Praha , Kongresové centrum
      Sportovní aerobic - jednotlivkyně
      Složení: Martina Kozáková
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 5. místo MČR 26.4. 2003 , Praha , Kongresové centrum
      Sportovní úspěchy v roce 2002

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Fitness aerobic
      Složení: Karolína Plevová, Renata Zajícová, Martina Kozáková, Jana Zábojníková, Lenka Mašková, Bára Šulcová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 1. místo MČR duben , Chomutov
      • 1. místo Jemča fitness cup 19.5. 2002 ,Praha , Hostivař
      • 1. místo Mistrovství Evropy 10.-12.11. 2002 , Maďarsko , Budapešt
      • 3. místo Mistrovství světa 26.-30. 6. 2002 Francie , Montpellier
      • 1. místo Phar Super Service Cup 20.11. 2002 Praha, hala Slavie
      Sportovní aerobic - jednotlivkyně
      Složení: Martina Kozáková
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 2. místo MČR duben , Chomutov
      • 13. místo Mistrovství světa 26.-30. 6. 2002 Francie , Montpellier
      • 7. místo Mistrovství Evropy 10.-12.11. 2002 , Maďarsko , Budapešt
      • 1. místo Phar Super Service Cup 20.11. 2002 Praha, hala Slavie
      Sportovní aerobic - tým
      Složení: Karolína Plevová, Renata Zajícová, Jana Zábojníková
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 5. místo MČR duben , Chomutov
      • 2. místo Adidas Aerobic Cup květen , Příbram
      Sportovní aerobic - tým
      Složení: Veronika Marešová, Kateřina Prokůpková, Nikola Kleinová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 3. místo Adidas Aerobic Cup květen , Příbram
      Sportovní úspěchy v roce 2001

      Seniorská kategorie (věk 17 a více)

      Fitness aerobic
      Složení: Karolína Plevová, Renata Zajícová, Radka Kopáčková, Jana Zábojníková, Markéta Šulcová, Bára Šulcová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 3. místo MČR duben , Praha
      • 2. místo Adidas Aerobic Cup 20.10. 2001 , Kladno
      Sportovní aerobic - jednotlivkyně
      Složení: Martina Kozáková
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 6. místo MČR duben , Praha
      • 10. místo Mistrovství Evropy říjen 2001, Itálie, Padova
      • 3. místo Adidas Aerobic Cup 20.10. 2001 Kladno
      Sportovní aerobic - tým
      Složení:Karolína Plevová, Renata Zajícová, Martina Kozáková
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 3. místo MČR duben , Praha
      • 3. místo Adidas Aerobic Cup 20.10. 2001 Kladno

      Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

      Sportovní aerobic - tým
      Složení: Karolína Folková, Karolína Klingerová, Lucie Živná
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 2. místo MČR duben , Praha
      • 2. místo Adidas Aerobic Cup květen, Litoměřice

      Dětská kategorie (věk 8-10 let)

      Sportovní aerobic - tým
      Složení: Veronika Vysloužilová, Karolína Kleinová, Bětka Budinská, Aneta Kučerová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 4.místo MČR duben, Praha
      • 3. místo Adidas aerobic Cup květen, Litoměřice
      Sportovní úspěchy v roce 2000

      Juniorská kategorie (věk 14 - 16 let)

      Fitness aerobic
      Složení: Karolína Plevová, Jana Zábojníková, Veronika Marešová, Markéta Šulcová, Bára Šulcová
      Trenér: Hanka Šulcová
      • 1. místo kvalifikace na 1. juniorské Mistrovství světa říjen, Praha
      • 3. místo 1. juniorské Mistrovství světa listopad, Maďarsko

      Chcete se stát součástí naší reprezentace?

      Do závodní skupiny se nelze volně přihlásit. Postupují do ní buď vybrané holčičky z kurzů Děti na startu, nebo nově příchozí talenty.

      Přidejte se k nám!

      Vyberte si ten správný kurz pro vaše dítě.
      Přidejte se