Aerobik pro dospělé

Vyberte si z naší nabídky sálových lekcí. Vybírat můžete z posilovacích, tanečních i body and mind lekcí.

!!!! LETNÍ ROZVRH 2023 NALEZNETE V AKTUALITÁCH!!! DĚKUJEME!!! VAŠE FC BHŠ

Nabídka lekcí

BOSU ® FOR ALL

Nejnovější typ cvičení využívající nejmodernější a revoluční pomůcku ve světě fitness a rehabilitace – Bosu Balance Trainer (jedná se o polomíč, z jedné strany nafouklý a z druhé strany zakončený rovnou platformou). Při tomto typu cvičení využíváme takovou intenzitu, při které se spalují tuky a cukry, posilují se nejen povrchové svaly, ale hlavně ty důležitější, hluboké svaly, tzv. hluboký stabilizační systém, který tvoří zdravý a funkční svalový korzet, díky němuž dochází k eliminaci bolesti zad, beder apod. Je to perfektní komplexně formovací lekce, s vysokým výdejem energie a obrovskými přínosy pro zdravé, funkční tělo. Ideální cvičení na začátek pracovního týdne. Lekce je vhodná i pro začátečníky.

Pondělí 19.00 - 20.00 h

DANCE AEROBIK THERAPY

Tato lekce je jako jediná, určená pouze pro pokročilé klientky, které dobře ovládají základní krokové variace. Díky promyšlené metodice při učení taneční choreografie se nenápadně z lehčích krokových variací stávají zajímavé kombinace, které perfektně ladí s vybranou hudbou. Jedná se o lekci „spalovací“, tedy redukčního charakteru, plnou nápaditých, ale dobře zvládnutelných choreografií, chytlavých melodií, dobré nálady a skvělého odreagování. Prostě Vaše ideální osobní terapie na úterní podvečery! Nutno dodat, že každá lekce je doplněna poctivým posilováním problémových partií většinou "na přání" a harmonizujícím strečinkem na závěr!

Úterý 19.00 - 20.00 h

PERFECT BODY

Jak název slibuje, lekce je zaměřena na komplexní posilování a formovaní problematických zón (hýždě, boky, stehna, paže, záda, bříško) za využití všech dostupných pomůcek (činky, overbally, krátké i dlouhé expandery, elastické šály, zátěže) tak, abychom co nejsnazším a nejefektivnějším způsobem získaly krásné, pevné a zdravé tělo. Tato lekce je určena pro začátečníky i pokročilé klientky, které si v půlce týdne chtějí dát do těla. Všechny pomůcky jsou pro Vás zajištěny!!!

Středa 19.00 - 20.00 h

ANTI-AGING PROGRAM

Speciální cvičební program vyvinutý přímo lektorkami klubu, Hankou a Bárou. Jedná se o kombinaci top cviků z jógy, pilates, tai-chi, silového strečinku (power stretch) a rehabilitačních cviků Dr. Koláře a L. Mojžíšové. Náplní lekce je spojení balančních a mobilizačních cviků, dynamického strečinku a posilovacích cvičení pro zpevnění svalů, uvolnění zatuhlých svalů a kloubů, zdravou páteř, dokonalou svalovou koordinaci a harmonizaci těla a mysli. Cílem lekce je harmonizace svalové rovnováhy a odstraňování svalových dysbalancí, které způsobují bolesti zad, beder, páteře a nosných kloubů. Lekce je podkreslena pomalou relaxační hudbou, v místnosti je příjemné pološero pro Váš lepší pocit ze cvičení a vonné svíčky. Anti-Aging lekce je vhodná i pro začátečníky i pro klientky 60+. Dlouhé, protiskluzové jógové podložky a ostatní speciální pomůcky jako jógové bloky, rollery, overbally či balanční čočky jsou pro Vás zajištěny!!!

Čtvrtek 19.00 - 20.00 h

Ceník

Výhody pro držitelky permanentek:

- BONUSOVÁ lekce navíc

- předplatné je časově NEOMEZENO

- na předplacenou permanentku může cvičit více lidí najednou

- všechny maminky našich závodnic a všech dětí v našich kurzech mají 10% slevu na předplatném

Jednorázové vstupné

130

  • 1 lekce (60 minut) dle vlastního výběru

Předplatné

1250

  • 10 lekcí (60 minut) + 1 lekce ZDARMA

Jednorázové vstupné - nad 70 let

100

  • 1 lekce (60 minut) dle vlastního výběru

Předplatné nad 70 let

1000

  • 10 lekcí (60 minut)
Přidejte se